Garnýže FLIX

Především se jako prvovýrobci věnujeme výrobě a montážím garnyží, které můžete znát pod pojmem stahovací nebo létající garnýže a nebo oficiálně nazývaném systém FLIX.

 

Práce s těmito garnýžemi je velice jednoduchá a lehká. Vhodná je pro všechny rodinné domy, byty, kanceláře, školy a školky a jiné reprezentativní místa, kde můžeme najít záclony a závěsy. Stropy v těchto zařízeních bývají většinou vysoké, a tak je jejich výměna obtížná a problematická. Obsluha tohoto systému je velmi jednoduchá. Díky systému hliníkové kolejnice a provázkového systému se takto může lehce vyměnit záclona i závěs třeba z deseti metrů a zároveň tak i odpadá nebezpečí úrazu měníte-li záclony ve výškách.

Patentované vytahovací garnýže pro jistější, rychlejší a pohodlnější výměnu záclony a závěsu.

Systém FLIX usnadňuje výměnu záclon a závěsů nezávisle na výšce stropu. Systém je tvořen klasikým garnýžovým čelem dle výběru a provázkovým systémem s hliníkovou kolejničkou čímž si lze kolejničku spustit do jakékoliv potřebné výšky Kolejnička při spouštění a vytahování pracuje spolehlivě, nezadrhává, nezadrhávají ani háčky se záclonou, odpadává tak zdlouhavé upínání.

Garnýž je vhodná pro každou domácnost, ale i do hotelů,restaurací,kanceláří a dalších nejen reprezentačních interiérů se záclonami a závěsy.

Výroba je prováděna na základě zakázky, tedy přesně na rozměry vašich oken.

Dodáváme:

jednokolejné, dvoukolejné, trojkolejnégarnyzeFlix-150x150[1]

Ovládání – vlevo x vpravo

montáž –  na stěnu x na strop

Čelo lze zvolit klasické hladké – lamino v barvě bílá, třešeň, buk, dub

 

krycí čela, která jsou dodávána v kuse do délky 5 m.:

Garnýže - čela

Garnýže – čela

Joker, Vela, Karla, Umbri, Oldy, Deko 10,Deko 7,Serpentin 8,Serpentin10, Elegance, Hero, Bambi, Siro,

 

Komentáře jsou uzavřeny